Facebook Vimeo

O Nas

Być może powinienem w tym miejscu pisać o misji i wizji firmy Pracetwórcze.pl oraz tradycji i renomie budowanej przez lata. Prawdopodobnie pisanie w trzeciej osobie też brzmiałoby bardziej profesjonalnie.

Prawda jest jednak taka, że za całokształt działań firmy odpowiada jedna osoba, czyli ja. Osobisty wkład w każdy z etapów pracy pozwala mi na zachowanie spójności filmów i zdjęć z grafikami oraz muzyką.  Nie oznacza to jednak, że pracuję sam. W zależności od realizowanego projektu wspólpracuję z operatorami kamer i dronów, dźwiękowcami, czy osobami specjalizującymi się w animacjach komputerowych.

Pracetwórcze.pl zajmują się przede wszystkich reżyserią, realizacją oraz montażem różnego rodzaju form filmowych a w głównej mierze filmów promocyjnych, animacji oraz teledysków.

Dzięki dużemu zaangażowaniu oraz kompleksowości usług, z mojej oferty skorzystały między innymi duże firmy i instytucje, dla których realizowałem pakiety filmów reklamowych, zdjęć czy grafik. Wśród nich znaleźli się między innymi:

– Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

– Nadleśnictwo Rudy Raciborskie

– Stowarzyszenie Podgorze.pl

– Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

Pracetworcze.pl to firma młoda, ciągle się rozwijająca. Jestem otwarty na propozycję współpracy i chętnie podejmę się nowych zleceń.

Jeżeli podobają Ci się moje prace, zapraszam do kontaktu

 

profilowe na pracetworcze